Nitus | O Firmie


Naszym celem jest stały, zrównoważony rozwój firmy, poprzez oferowanie produktów
najwyższej jakości, spełniających wszelkie oczekiwania oraz potrzeby Klientów.

Historia 1
Firma NITUS

Historia działania firmy sięga połowy lat 90-tych. Początek działalności był związany ze stolarką okienną. W 2007 roku w efekcie przemian i nowych inwestycji powstaje firma pod pełną nazwą P.P.H.U. "NITUS" Piotr Nowak jako producent i dystrybutor w sektorze bram segmentowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jednocześnie inwestując w rozwój naszej firmy oraz wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników, obecnie specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości:

  • bram garażowych i przemysłowych,
  • stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej,
  • stolarki PCV,
  • rolet zewnętrznych i moskitier,
  • systemów wygrodzeń wewnętrznych.
Zespół 2

Jako firma stawiamy na ciągły i zrównoważony rozwój. Nasz zespół buduje wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, któych nieprzerwanie wyposażamy w najnowszą branżową wiedzę. Podnoszenie kompetecji pracowników gwarantuje obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Staranność, solidność i terminowość, to domena firmy NITUS.

Pracownicy NITUS
Kompetencje 3
Kompetencje NITUS

Oczekiwania i zadowolenie naszych Klientów są dla nas niekwestionowanym priorytetem. Wykonujemy projekty standardowe jak i indywidualne, dzięki czemu można dostosować produkt do wymagań użytkowników. Rosnący popyt na nasze produkty mobilizuje nas do ciągłego udoskonalania oraz podnoszenia ich jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stale poszerzamy naszą ofertę.

Technologia 4

Mając na uwadze zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów działamy w oparciu o sprawdzone, nowoczesne i ekologiczne technologie. Stosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje niezawodne działanie naszych produktów przez długie lata.

Technologia NITUS
Dystrybucja 5
Dystrybucja NITUS

Rozwinięta sieć sprzedaży obejmuje teren Polski oraz rynki zagraniczne. Jej sprawne i fachowe funkcjonowanie gwarantuje profesjonalną obsługę zamówień, montaż, serwis i doradztwo wspierane przez regionalnych doradców techniczno-handlowych.

Dołącz do nas 6

Firma "NITUS" zmienia życie wielu osób, pomagając im znaleźć pracę i rozwijać karierę zawodową. To nie przypadek, że w naszej firmie pracują osoby pełne pasji, kreatywne , mające wiele satysfakcji i przyjemności z pracy. Nasi pracownicy chętnie podejmują wyzwania, są zmotywowani do pracy oraz gotowi na rozwój. W pełni zachowują też swoje wysokie standardy etyczne i czerpią niezliczone korzyści z pracy w zespole. Jeżeli opisana postawa w pracy, podejście do budowy fundamentów firmy, a także nasze wartości, są bliskie również Tobie oraz chciałbyś wspólnie z nami realizować swoje cele osobiste i zawodowe, nie czekaj…

Praca NITUSProjekt i wykonanie   Virtual3D
Używasz starej wersji przeglądarki. Strona może wyświetlać się niepoprawnie. Dokonaj aktualizacji.