produkty
Bramy

Bramy segmentowe garażowe

Brama garażowa segmentowa to najpopularniejszy produkt stosowany w domach jedno- lub wielorodzinnych. Stanowi najczęstszy wybór klientów, którzy poszukują solidnej i funkcjonalnej bramy do swojego garażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji, bramy segmentowe Nitus zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jako doświadczony producent bram garażowych oferujemy najwyższej jakości bramy segmentowe na każdy wymiar.

Zobacz
Bramy segmentowe garażowe

Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy przemysłowe segmentowe przeznaczone są do częstego użytkowania głównie w halach produkcyjnych, magazynach, zakładach przemysłowych, warsztatach, a nawet remizach strażackich. Bogaty wybór prowadzeń bram przemysłowych pozwala na dostosowanie produktów Nitus do każdej sytuacji montażowej. Bramy przemysłowe dzięki swej solidnej konstrukcji cechują się bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd. Jako wiodący producent bram przemysłowych segmentowych oferujemy najwyższej jakości produkt z zastosowaniem automatyki renomowanych niemieckich producentów.

Zobacz
Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy garażowe rozwierne segmentowe

Bramy rozwierne segmentowe swoją budową korespondują z tradycyjnymi bramami rozwiernymi, które na rynku dostępne są od wielu lat. Obecnie ich konstrukcja, obsługa i estetyka zostały rozbudowane o rozwiązania wywodzące się z bram segmentowych. Dwuskrzydłowe bramy rozwierne stanowią nowy, zaawansowany typ bram garażowych, który oferują tylko nieliczni producenci. Przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach gospodarczych, budynkach mieszkalnych oraz garażach wolnostojących. Szczególne zastosowanie znajdują w odnawianych budynkach, które nie posiadają węgarków bocznych lub nadproża. Bramy rozwierne segmentowe Nitus dostosowujemy do potrzeb klientów, w związku z czym produkowane są na indywidualny wymiar. Maksymalne wymiary tego typu bram to 2600 x 2250 mm.

Zobacz
Bramy garażowe segmentowe rozwierne

Bramy rolowane

Bramy garażowe rolowane sprawdzą się idealnie w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy oraz w miejscach, gdzie zależy nam na szczególnej oszczędności przestrzeni. Są przeznaczone do użytku nie tylko w garażach, ale i pomieszczeniach gospodarczych, halach przemysłowych, a nawet punktach handlowo-usługowych. Można je zamontować zarówno w budynkach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy. Konstrukcja bram rolowanych Nitus pozwala na wszechstronne zastosowanie, a także na montaż w wielu miejscach: na zewnątrz obiektu, wewnątrz lub w świetle otworu. Dzięki temu, że brama rolowana pracuje tylko w płaszczyźnie pionowej, a jej pancerz zwija się na wał ukryty w skrzynce nawojowej, żaden z jej elementów składowych nie ogranicza przestrzeni wewnątrz garażu, ani na podjeździe. Bramy garażowe tego typu są niezastąpionym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo, wygodę i elegancki design. Każda brama rolowana Nitus jest produkowana na indywidualne zamówienie, co oznacza, że do potrzeb i wymagań klienta dostosowujemy wymiary, kolory oraz różnorodne wyposażenie z zakresu automatyki.

Zobacz
Bramy garażowe rolowane

Bramy uchylne

Brama uchylna stanowi doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy poszukują taniej metody zabezpieczenia garażu. Wybierając bramę uchylną, należy przede wszystkim sprawdzić, czy mamy odpowiednią ilość miejsca przed garażem, by mogła ona swobodnie funkcjonować. W czasie otwierania i zamykania skrzydło tego typu bramy wychyla się na zewnątrz. Z tego względu brama uchylna nie sprawdzi się w sytuacji, gdy garaż znajduje się bardzo blisko chodnika czy jezdni. W trosce o zadowolenie klienta realizujemy indywidualne zamówienia na bramy uchylne w każdym wymiarze.

Zobacz
Bramy garażowe uchylne

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne od wielu lat stosowane są jako proste i solidne zabezpieczenie garaży oraz obiektów gospodarczych. Charakteryzuje je wytrzymała konstrukcja, która gwarantuje bezawaryjną pracę i łatwość użytkowania. W naszej ofercie posiadamy bardzo praktyczne bramy garażowe rozwierne, których wymiary sięgają nawet 4 metrów szerokości i 3 metrów wysokości. Dzięki temu bramy tego typu mogą być montowane w garażach prywatnych, pomieszczeniach magazynowych czy warsztatach samochodowych o niestandardowych wymiarach otworu. W sytuacji, gdy przestrzeń przed garażem jest ograniczona, istnieje możliwość wykonania skrzydeł w podziale asymetrycznym.

Zobacz
Bramy garażowe uchylne