fbpx
nasze
produkty

Moskitiery

Moskitiery drzwiowe

Dostępne w ofercie Nitus moskitiery drzwiowe to niezwykle trwałe i estetyczne rozwiązanie na pozbycie się problemów związanych z uciążliwymi muszkami, komarami, czy osami. Stanowią doskonałą ochronę przed insektami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów i tarasów. Sprawdzą się także w domkach letniskowych. Moskitiera na balkon to produkt, który podnosi komfort przebywania na świeżym powietrzu. Niezastąpiony od początku wiosny aż do później jesieni. Sprawdzone i przede wszystkim niedrogie rozwiązanie pozwala bez obaw otwierać okna balkonowe na całą szerokość i korzystać z uroków pięknej, słonecznej pogody. Moskitiery drzwiowe, wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie według podanych wymiarów. Dzięki temu gwarantujemy ich nienagannie dopasowane do każdego rozmiaru oraz rodzaju drzwi lub okien – plastikowych, drewnianych czy aluminiowych.

Dlaczego warto wybrać moskitiery drzwiowe Nitus?

Moskitiery drzwiowe nieograniczona widoczność
Dobra widoczność

Odpowiedniej wielkości oczka skutecznie zatrzymują owady, nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do wnętrza budynku. Niewielkie oczka nie ograniczają widoczności, ani nie zakłócają widoku za oknem.

Moskitiery drzwiowe wyposażone w przejście dla kotów i psów
Przejście dla zwierząt

Moskitiery drzwiowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Specjalne przejście dla kotów i psów można aktywować w dowolnym momencie za pomocą wbudowanej blokady.

Moskitiera do okien drewnianych, PVC i aluminiowych
Szerokie zastosowanie

Moskitierę drzwiową można stosować do różnego typu okien: plastikowych, aluminiowych czy drewnianych. Dyskretna i minimalistyczna moskitiera na taras wpasuje się w absolutnie każdy typ okna.

Skuteczne ochrona przed insektami
Pewne zabezpieczenie przeciw owadom

Oferowane moskitiery na drzwi balkonowe gwarantują skuteczną ochronę wnętrza domu. W sposób naturalny zatrzymują przedostawanie się owadów, bez stosowania środków chemicznych czy toksyn.

Budowa moskitiery do drzwi i okien balkonowych

Moskitiery drzwiowe Nitus wykonane są w całości z profilu aluminiowego. Gęsta siatka wykonana jest z włókna szklanego o niewielkich rozmiarach oczek. Materiał zapewnia bardzo dobrą przejrzystość, skutecznie zabezpieczając przed wszelkimi owadami czy pyłkami roślin. Rama okienna łączona jest za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, co decyduje o sztywności konstrukcji. Dodatkowo moskitiera na drzwi wzmocniona jest szerokim profilem poprzecznym, umożliwiającym wykonanie ramy o większych gabarytach. Z jednej strony mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwi, z drugiej strony stosowane są magnesy, które zapobiegają samoczynnemu otwieraniu. Moskitiera do drzwi balkonowych wyposażona jest w estetyczny i ergonomiczny uchwyt, ułatwiający obsługę zarówno od wewnętrznej, jak zewnętrznej części skrzydła. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy płytą z poliwęglanu do wysokości 80 cm. Płyta chroni siatkę przed uszkodzeniami podczas otwierania.

Cechy wyróżniające moskitiery na drzwi

Produkt szyty na miarę

Oferujemy moskitiery drzwiowe na dowolny wymiar z gwarancją wysokiej precyzji, a więc dokładności wykonania. Stosowane rozwiązania pozwalają zapewnić wygodny montaż oraz schludny, estetyczny wygląd moskitiery na oknie balkonowym.

Szybki montaż

Bezinwazyjny rodzaj montażu moskitiery pozwala uniknąć ingerencji w konstrukcję okna, jednocześnie umożliwiając szybkie zdjęcie siatki do czyszczenia. Ponadto system montażu oraz demontażu nie zakłada użycia dodatkowych narzędzi.

Proste czyszczenie

Utrzymanie moskitiery w czystości nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli chcemy, by służyła nam dłużej niż tylko jeden sezon, przed nadejściem zimy warto ją zdjąć, i potraktować ciepła wodą z dodatkiem np. płynu do mycia naczyń.

Dyskretny design

W przypadku moskitiery do drzwi balkonowych  lub tarasowych istnieje możliwość wyboru zarówno koloru ramki, jak i samej siatki. Profil aluminiowy tworzący ramkę moskitiery okiennej jest lakierowany metodą proszkową na kolory standardowe – jednolite lub imitujące strukturę drewna. Wysokiej jakości siatka z włókna szklanego dostępna jest w kolorze szarym lub czarnym.

Biały

Brązowy

Antracyt

Czekoladowy

Złoty dąb

Orzech

Winchester

Łatwy pomiar i błyskawiczny montaż moskitiery

Bardzo ważne jest, aby pomiaru okna balkonowego dokonać precyzyjnie, bez uwzględniania naddatków. Starannie zmierzone okno zapewni prawidłowy dobór wymiaru moskitiery. W celu ułatwienia zadania, udostępniamy Państwu kartę pomiaru. Problemów nie powinien dostarczać także montaż moskitiery drzwiowej, ponieważ jest ona wykonywana na konkretny wymiar podany przez klienta. Moskitiery mocowane są przy użyciu zawiasów oraz magnesów, które znajdziemy w zestawie. Wystarczy jedynie stosować się do instrukcji montażu.

Instrukcja montażu moskitiery drzwiowej

Pomiar moskitier drzwiowych

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!