fbpx
produkty
Stolarka aluminiowa

Pergole

System zadaszeń tarasowych Nitus to synonim funkcjonalności i estetyki połączonej z innowacyjnymi metodami technologicznymi. Dzięki solidnie przemyślanym rozwiązaniom możemy cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu przez cały rok. Różnorodne możliwości zadaszenia, konfiguracje przyścienne lub wolnostojące, zsynchronizowane ekrany boczne czy profesjonalne oświetlenie to tylko kilka cech, które pozwalają na indywidualne dopasowanie projektu pod wymagające potrzeby klientów. Dzięki wyposażeniu w zintegrowane rynny odprowadzające wodę, mamy możliwość korzystania z pergoli nawet podczas bardzo deszczowej pogody. Konstrukcja oparta na ekstrudowanych profilach aluminiowych daje gwarancję bezpiecznego użytkowania przez wiele lat. Firma Nitus posiada w swojej ofercie dopracowane w każdym szczególe trzy systemy zadaszeń tarasowych. Pergole Sun-shadow oraz Sun-shadow Plus charakteryzuje solidna konstrukcja o sztywnej krawędzi. Proponowane konfiguracje posiadają odmienną grubość słupów i belek do wyboru w zależności od potrzeb budowlanych. Natomiast pergolę Sun-shadow Smart cechuje lekkość konstrukcji, a tkanina dachowa zapewnia niebanalny wygląd, tworząc samoistną ozdobę architektoniczną.

Zobacz

Ogrody zimowe

Ogród zimowy jest wspaniałą ozdobą architektoniczną, a panujący w nim klimat sprzyja wypoczynkowi. Budowa tego typu konstrukcji to najatrakcyjniejszy sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej, która znacznie podwyższa standard mieszkania. Adaptacja ogrodu zimowego może zmierzać w kilku kierunkach: od eleganckiego salonu, słonecznej jadalni, poprzez wypełnioną roślinnością oranżerie, kameralną werandę, aż po przeszklone i komfortowe biuro domowe. W każdym wypadku otrzymujemy wrażenie przestronności oraz możliwość obcowania z przyrodą i roztaczającym się wokół malowniczym krajobrazem. Konstrukcja ogrodu zimowego Nitus wykonana jest z aluminium, które cechuje się doskonałą jakością, trwałością oraz estetyką. Produkowane przez nas ogrody zimowe bazują na systemach aluminiowych renomowanego dostawcy – firmy Aliplast. Nasza oferta nie zawiera gotowych, szablonowych rozwiązań. Każde zamówienie na ogród zimowy wymaga indywidualnego zaprojektowania konstrukcji z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klientów. Oferowane systemy pozwalają na wznoszenie obiektów w formie przybudowy domu, dzięki czemu ogród zimowy może być ulokowany na tarasie lub balkonie. Nowoczesny ogród zimowy Nitus może również funkcjonować jako niezależny obiekt wolnostojący.

Zobacz
Funkcjonalne ogrody zimowe

Fasady aluminiowe

Fasady to niezwykle nowoczesne ściany osłonowe wykonane z systemów profili aluminiowych. Służą do konstruowania przeszklonych elewacji obiektów użyteczności publicznej, takich jak: banki, hotele, biurowce, urzędy, salony ekspozycyjne, hale sportowe, galerie handlowe. Coraz częściej swoje zastosowanie znajdują w także nowoczesnych domach jednorodzinnych. Konstrukcje aluminiowe dodają bryle niebywałej elegancji, zapewniając optymalne doświetlenie wnętrza budynku światłem naturalnym. Efektowne szklano-aluminiowe elewacje pozwalają na nieograniczoną swobodę projektowania, a zatem realizację śmiałych wizji projektantów. W architekturze współczesnej szczególną popularnością cieszą się aluminiowe fasady słupowo-ryglowe, które spełniają wymagania budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone i zaawansowane technologicznie systemy fasadowe wiodącego producenta – firmy Aliplast. Oferowane portfolio produktowe bazuje na trzech rozwiązaniach systemowych dostawcy, co umożliwia wybór modelu, który spełni wszelkie indywidualne potrzeby i oczekiwania zamawiającego.

Zobacz
Bezpieczne fasady aluminiowej

Stolarka PPOŻ

Aluminiowa stolarka przeciwpożarowa sprawdza się w budownictwie publicznym, handlowym, przemysłowym, a nawet indywidualnym. Odpowiednie zabezpieczenia zastosowanie w oknach technicznych, drzwiach oraz ściankach przeciwpożarowych odcinają możliwość rozprzestrzeniana się ognia, pozwalając na sprawną i szybką ewakuację. Wypełnienie konstrukcji przeciwpożarowej może stanowić zarówno szyba, jak i panel nieprzezierny. Produkowana przez nas stolarka PPOŻ spełnia restrykcyjne wymogi norm europejskich EN. Odporność ogniowa konstrukcji tego typu może mieścić się w klasach od EI15 aż do EI120.

Zobacz
Aluminiowa stolarka przeciwpożarowa

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!