fbpx
produkty
Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne w kasecie aluminiowej

Roleta wewnętrzna w kasecie aluminiowej to niezwykle popularny typ osłony okiennej. Znakomicie sprawdza się we wszystkich rodzajach okien – drewnianych, PVC czy aluminiowych. Odpowiednio zamontowana gwarantuje ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a jednocześnie zapewnia domownikom prywatność. Roleta materiałowa stanowi efektowną dekorację niemal każdej aranżacji wnętrzarskiej, zarówno tej utrzymanej w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym czy minimalistycznym. Starannie dopracowana konstrukcja systemu w połączeniu z ponadczasową stylistyką sprawia, że rolety okienne Nitus spełniają nawet najbardziej wyrafinowane wymagania estetyczne. Mając na uwadze mnogość kryteriów, jakimi kierują się współcześni klienci, oferujemy nowoczesne rolety wewnętrzne o niemal nieograniczonych możliwościach designu.

Zobacz
Rolety wewnętrzne w kasecie aluminiowej

Rolety wewnętrzne bezinwazyjne

Rolety wewnętrzne bezinwazyjne znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Stanowią częsty wybór klientów, dla których prosty montaż i przystępna cena mają szczególne znaczenie. Rolety z prowadzeniem żyłkowym można spotkać w niemal wszystkich marketach, lecz nie bez powodu dopełniają one nasz asortyment. W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań, dostępnych w sklepach budowlanych, żyłki rolety wewnętrznej Nitus prowadzone są tuż pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu roleta podczas otwierania okna nie zaczepia o klamkę, a więc nie jest narażona na uszkodzenia.

Zobacz
Rolety wewnętrzne na okno

Rolety wolnowiszące

Roleta wolnowisząca to najstarszy i najbardziej popularny typ osłony okiennej. Stanowi eleganckie rozwiązanie do zasłaniania większych powierzchni okiennych w celu ochrony wnętrza przed promieniowaniem słonecznym czy ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Walory dekoracyjne w połączeniu z prostotą działania sprawiają, że wewnętrzne rolety materiałowe od wielu lat znajdują zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale i budynkach użyteczności publicznej. Wyróżniają się niezawodną funkcjonalnością, bezkompromisową jakością  i przystępną ceną. Dzięki bogatej gamie kolorów, rolety wolnowiszące Nitus pozwalają nadać szczególny charakter wnętrzu, a przy tym wpasować się w najbardziej wysublimowane gusta. Nowoczesne rolety wewnętrzne w przedstawionym systemie produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta z zachowaniem wskazanych przez niego wymiarów.

Zobacz
Klasyczne rolety wewnętrzne

Rolety plisowane

Rolety wewnętrzne plisowane to nie tylko funkcjonalne osłony okienne, ale i eleganckie dekoracje, która nadają wnętrzom oryginalny wygląd. Zbudowane są z wytrzymałego materiału, który podczas zwijania składa się w harmonijkę. Pozwala to na precyzyjną regulację ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Rolety plisowane zwane potocznie plisami chronią wnętrze przed promieniowaniem słonecznym, zapewniając mieszkańcom pełną prywatność. Można je obsługiwać ręcznie za pomocą poręcznych uchwytów lub sznureczków. W odróżnieniu od klasycznej rolety wewnętrznej, plisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu szyby. Atrakcyjna kolekcja tkanin i kolorów, a także łatwość montażu powoduje, że ten typ rolety okiennej doskonale odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. W zależności od rodzaju okna, a także preferencji montażowych, w swojej ofercie posiadamy rolety wewnętrzne plisowane na okna tradycyjne, balkonowe i dachowe.

Zobacz
Rolety wewnętrzne plisowane

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!