fbpx
produkty
Okna

Okna PVC

Okna PVC stanowią integralny oraz ceniony element nowoczesnego budownictwa. Świetnie sprawdzają się w domach jedno- i wielorodzinnych, obiektach firmowych czy budynkach użyteczności publicznej. Korzystny stosunek ceny do jakości, nienaganna estetyka, wysoki stopień zaawansowania technologicznego oraz dopasowanie do niemal każdego otworu to cechy, które najpełniej opisują stolarkę okienną Nitus. Oferowane przez nas okna PVC, zwane potocznie oknami plastikowymi, wykazują znakomitą odporność na działanie czynników atmosferycznych. Innowacyjna technologia profili zapewnia stabilność konstrukcji oraz spełnia najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej, akustycznej i wentylacji. Jako wieloletni producent okien PVC posiadamy odpowiednie doświadczenie techniczne, które pozwala nam na podejmowanie i realizację najtrudniejszych inwestycji.

Zobacz
Energooszczędne okna PVC

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe Nitus doskonale współgrają zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą. Stosowane są w budynkach o charakterze biurowym, komercyjnym, przemysłowym, a nawet mieszalnym. Stanowią ciekawe rozwiązanie w zakresie budownictwa energooszczędnego i pasywnego, oferując wyjątkowo korzystne parametry przenikania ciepła. Nowoczesne okna aluminiowe naszej produkcji wyróżniają doskonałe walory użytkowe i nienaganna estetyka. Dzięki sprawdzonym technologiom produkcji oraz zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, zapewniają komfort termiczny i akustyczny, bezpieczeństwo, a także ponadprzeciętną wytrzymałość. Ich solidna i lekka konstrukcja umożliwia realizację wielkoformatowych a zarazem imponujących przeszkleń.

Zobacz
Ciepłe okna aluminiowe

Systemy przesuwne PVC

Systemy przesuwne PVC stanowią gorący trend architektoniczny w nowoczesnym budownictwie. Sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu – nie tylko w salonie czy kuchni, ale i w sypialni, a nawet w gabinecie domowym. Duże przeszklone przegrody wtłaczają do pomieszczenia dużą ilość naturalnego światła, zapewniając mieszkańcom poczucie wolności, komfortu i luksusu. Systemy tarasowe PVC od firmy Nitus spełniają wszelkie niezbędne wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Odznaczają się funkcjonalnością, wygodą użytkowania, doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, a także ekskluzywnym designem. Odpowiednio dobrany system okuć wzmacnia konstrukcję, umożliwiając wykonanie produktu w szerokim zakresie wymiarów.

Zobacz
Drzwi i okna tarasowe

Systemy przesuwne aluminiowe

Aluminiowe systemy przesuwne dostępne są w rożnych rodzajach, w zależności od zakresu zastosowania i szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności, estetyki, izolacji cieplnej czy akustycznej. Są wśród nich zarówno konstrukcje bez izolacji termicznej, służące do wykonywania zabudowy wewnętrznej, jak i rozwiązania bazujące na profilach izolowanych termicznie. Systemy przesuwne Nitus doskonale sprawdzają się zatem w nowoczesnych domach jednorodzinnych, ekskluzywnych apartamentach i hotelach, stanowiąc wygodne wyjście na balkon lub taras. Takie rozwiązanie pozwala na wyjątkową oszczędność miejsca wokół przeszkleń i swobodną aranżację przestrzeni wewnątrz domu. Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe swoje zastosowanie znajdują także jako zabudowa ogrodów zimowych i werand. Są ponadto świetnym rozwiązaniem dla budynków użyteczności publicznej czy obiektów komercyjnych, pozwalającym na innowacyjny podział przestrzeni. Pomimo dużych, panoramicznych przeszkleń, konstrukcje przesuwne Nitus zapewniają wyjątkową trwałość i wytrzymałość, najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także płynną i komfortową obsługę.

Zobacz
Systemy przesuwne aluminiowe

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!