fbpx
dlaczego
my

O firmie

Marka Nitus to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji stolarki otworowej. Kluczowym produktem przedsiębiorstwa jest stolarka aluminiowa, PVC, przeciwpożarowa, a także bramy segmentowe garażowe i przemysłowe. Uzupełnienie oferty stanowią rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery oraz wygrodzenia. Wszystkie produkty znajdują swoich odbiorców w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Firma Nitus dysponuje 4 zakładami produkcyjnymi o łącznej powierzchni hal ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych oraz innowacyjnym zapleczem ekspozycyjno-biurowym.

Nasz zespół

Załoga naszej firmy to wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, którzy dbają o prawidłowe funkcjonowanie każdego obszaru. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz pogłębiamy zdobytą wiedzę poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach branżowych. Wierzymy, że wsparcie pracowników w rozwoju zawodowym, satysfakcja z wykonywanej pracy oraz przyjazna atmosfera, gwarantują obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że ludzie to nasz najcenniejszy kapitał, który buduje przyszłość marki „Nitus” i przybliża ją do osiągnięcia wyznaczonej wizji.

Kompetencje

Oczekiwania i zadowolenie klienta stanowią dla nas niekwestionowany priorytet. Dlatego naszym odbiorcom oferujemy zarówno standardowe, jak i specyficzne rozwiązania oparte na ich indywidualnych potrzebach. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, a więc odpowiedzieć na preferencje nawet najbardziej wymagających klientów. Rosnący popyt na nasze produkty mobilizuje nas do ciągłego udoskonalania i podnoszenia ich jakości. W tym celu monitorujemy zarówno nowości technologiczne, jak i zmieniające się trendy rynkowe. Naszą misją jest dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta, który swoją uwagę kieruje na naszą firmę.

Technologia

Nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom, zarówno pod względem jakości, jak i designu. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów, pracujemy w oparciu o sprawdzone i ekologiczne technologie. W procesie produkcji wykorzystujemy specjalnie wyselekcjonowane materiały, dbamy o detale i staranność wykonania – gwarantując niezawodne działanie produktów przez wiele lat. Systematycznie zwiększamy własne możliwości produkcyjne, wdrażamy rozwiązania innowacyjne, co przekłada się na wysoki komfort, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Dystrybucja

Oprócz mocno rozwiniętej sieci dystrybucji krajowej, prowadzimy także sprzedaż eksportową. Naszą misją w zakresie dystrybucji produktów jest umocnienie swojej pozycji wszędzie tam, gdzie posiadamy już zaufanych partnerów handlowych, a także zdobycie nowych rynków zbytu w miejscach, gdzie widzimy potencjał dla naszej marki. Stale rozwijamy możliwości transportowe i logistyczne, aby ze swoimi produktami móc dotrzeć do szerszego segmentu nowych klientów, a przy tym budować pozytywny wizerunek firmy na każdym terenie. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować naszym partnerom handlowym najwyższej klasy produkty i usługi, wsparcie techniczne, terminowość oraz bezpieczeństwo dostaw, a zatem czynniki niezbędne do zdobycia trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Współpraca z placówkami edukacyjnymi