fbpx
nasze
produkty

Bramy

Bramy garażowe rozwierne segmentowe

Bramy rozwierne segmentowe swoją budową korespondują z tradycyjnymi bramami rozwiernymi, które na rynku dostępne są od wielu lat. Obecnie ich konstrukcja, obsługa i estetyka zostały rozbudowane o rozwiązania wywodzące się z bram segmentowych. Dwuskrzydłowe bramy rozwierne stanowią nowy, zaawansowany typ bram garażowych, który oferują tylko nieliczni producenci. Przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach gospodarczych, budynkach mieszkalnych oraz garażach wolnostojących. Szczególne zastosowanie znajdują w odnawianych budynkach, które nie posiadają węgarków bocznych lub nadproża. Bramy rozwierne segmentowe Nitus dostosowujemy do potrzeb klientów, w związku z czym produkowane są na indywidualny wymiar.

Solidna konstrukcja

Konstrukcja bramy rozwiernej segmentowej Nitus opiera się na solidnych profilach aluminiowych. Ościeżnica aluminiowa wzmocniona jest profilem ze stali ocynkowanej o wymiarach 40×40 mm. Brama posiada niewielki próg w wysokości 10 mm. Pancerz bramy zbudowany jest z solidnych paneli bramowych o grubości 40 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Na obwodzie znajduje się uszczelka gumowa, natomiast w dolnej części szczotka uszczelniająca. Brama posiada symetryczny podział skrzydeł, otwierana jest zawsze na zewnątrz pomieszczenia. Prawe skrzydło czynne wyposażone jest w zamek z wkładką i klamką oraz rygiel w dolnej i górnej części skrzydła.

Brama rozwierna segmentowa wyposażona w rygiel
Rygiel dolny i górny
Standardowe wyposażenie bramy rozwiernej segmentowej w klamkę z kluczykiem
Klamka z kluczykiem
Aluminiowy próg w bramie rozwiernej segmentowej
Aluminiowy próg w bramie
Szczotka uszczelniająca bramę rozwierną segmentową
Szczotka uszczelniająca
Stopka zabezpieczająca skrzydło bramy
Stopka zabezpieczająca
Samozamykacz listwowy w bramie rozwiernej segmentowej
Samozamykacz listwowy

Cechy wyróżniające bramy rozwierne segmentowe Nitus

Termoizolacja

Wypełnienie skrzydła stanowią segmenty bramowe ocieplone wewnątrz bezfreonową pianką poliuretanową. W połączeniu z systemem uszczelnieniem rozmieszczonym na całym obwodzie bramy, otrzymujemy wysokie właściwości termoizolacyjne.

Komfort

Brama rozwierna dwuskrzydłowa obsługiwana automatycznie to rozwiązanie zapewniające komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowanie odpowiedniego napędu, wybór dodatkowych akcesoriów i zabezpieczeń pozwalają osiągnąć najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów.

Elastyczność

Oferujemy bramy rozwierne segmentowe pod każdy wymiar otworu. Konstrukcje dostosowujemy do specyfiki oraz potrzeb pomieszczenia, uwzględniając nawet minimalne różnice w konstrukcji. Dzięki temu brama pasuje idealnie do otworu, co z kolei przekłada się na bezawaryjną pracę mechanizmu.

Design

Oferujemy wiele wariantów wykonania rozwiernych bram segmentowych, które podkreślają indywidualny charakter budynku. Szeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania, bogata oferta kolorystyczna oraz różne wzory przetłoczeń pozwalają uzyskać elegancki efekt końcowy.

Nowoczesny design

Bogata paleta kolorów dla bram rozwiernych segmentowych obejmuje kolory standardowe i dekory drewnopodobne, co stwarza możliwość optymalnego dopasowania produktu nie tylko do okien i drzwi, ale także do fasady budynku, dachu czy rynien. Oferowane rozwiązania kolorystyczne odzwierciedlają najnowsze trendy w budownictwie, dzięki czemu bramy garażowe Nitus stanowią zdecydowany akcent architektoniczny budynku.

Kolory standardowe

Biały

RAL 9016

Brąz

RAL 8014

Srebrny

RAL 9006

Antracytowo-szary

RAL 7016

Grafit

(Wrinkle)

Antracyt

Dąb ciemny

Złoty dąb

Orzech

Okleiny drewnopodobne

Antracyt Deska

KDB74-Z8

Dąb bagienny

UR401-Z8

Dąb ciemny

UQ901-Z8

Winchester

A1002-Z3

Struktury

Ciekawy efekt wizualny można kreować nie tylko poprzez kolor, ale też przez strukturę powierzchni. Panele bram rozwiernych segmentowych Nitus mogą zostać wykonane w jednym z dwóch oferowanych wariantów.

Struktura gładka

Struktura woodgrain

Typy przetłoczeń

Specyfikacja wizualna oferowanych bram rozwiernych segmentowych uwzględnia trzy rodzaje przetłoczeń:

  1. Bez przetłoczeń,
  2. Tłoczenie pojedyncze,
  3. Tłoczenie wąskie

Przetłoczenia bram rozwiernych segmentowych

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!