fbpx
produkty
Drzwi

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Aluminiowe drzwi zewnętrzne cieszą się niegasnącą popularnością wśród klientów, dla których parametry techniczne, funkcjonalność oraz jakość wykonania są równie ważne jak sam design. Oferowane drzwi wykonane są na bazie solidnych profili aluminiowych, dzięki czemu cechuje je wysoka trwałość, odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych drzwi drewnianych, aluminiowe drzwi wejściowe nie wymagają wtórnego malowania. Pod względem estetycznym świetnie pasują zarówno do domów o klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej architekturze. Maksymalny wymiar skrzydeł, w jakich można wykonać zewnętrzne drzwi aluminiowe panelowe wynosi 1200 mm x 2400 mm.

Zobacz
Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi zewnętrzne PVC

Drzwi zewnętrzne PCV marki Nitus charakteryzują się doborem najwyższej jakości komponentów i solidnym wykonaniem, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony domu lub mieszkania. Do produkcji wejściowych drzwi panelowych PVC wykorzystujemy sprawdzone i zaawansowane technologie, dlatego nasze produkty wyróżniają wysokie parametry techniczne w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Zewnętrzne drzwi PVC z panelem wsadowym dostępne są w wielu różnorodnych modelach, zarówno tych bardziej nowoczesnych, jak i klasycznych. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się zarówno do mieszkania w bloku, jak i w domu jedno- lub wielorodzinnym. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w zakresie doboru poszczególnych elementów, dzięki czemu bez przeszkód dopasują drzwi do charakteru każdej inwestycji oraz preferencji klienta.

Zobacz
Drzwi zewnętrze PVC

Drzwi aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, a także w biurach czy sklepach. Nasza oferta obejmuje systemy okienno-drzwiowe zewnętrzne oraz wewnętrzne w wersji jedno- i dwuskrzydłowej. Oprócz klasycznych drzwi aluminiowych proponujemy także modele automatyczne, przesuwne i wahadłowe. Stolarka aluminiowa Nitus dzięki najwyższej klasy materiałom i sprawdzonym technikom produkcyjnym jest nie tylko modna, trwała i wyjątkowo odporna, ale przede wszystkim bezpieczna. Oferowane drzwi aluminiowe zapewniają ponadto doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Jako renomowany producent drzwi zewnętrznych, naszym klientom proponujemy tylko solidne oraz innowacyjne produkty, które wpisują się w wymagania oraz trendy współczesnej architektury.

Zobacz
Energooszczędne drzwi aluminiowe

Drzwi boczne

Aluminiowe drzwi boczne Nitus stosowane są najczęściej w sytuacji, gdy brama segmentowa stanowi jedyne wejście do garażu. W takim wypadku drzwi okazują się bardzo praktycznym rozwiązaniem, zapewniającym łatwy oraz szybki dostęp do wnętrza pomieszczenia, bez konieczności otwierania całej bramy. Dostępne w wersji jedno- i dwuskrzydłowej podnoszą funkcjonalność garażu, który nierzadko służy do przechowywania narzędzi, sprzętu ogrodniczego czy turystycznego. Drzwi boczne Nitus wypełnione panelem bramowym idealnie dopasowują się do bramy garażowej segmentowej. Montowane obok siebie tworzą zgrabną kompozycję, podkreślając estetykę budynku. Tego typu drzwi mogą być także stosowane wewnątrz domu – w kotłowni bądź piwnicy. W zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej, konstrukcja drzwi bocznych może opierać się na profilach z przegrodą termiczną – drzwi aluminiowe ciepłe lub na profilach bez przegrody – drzwi aluminiowe zimne.

Zobacz
Drzwi boczne garażowe

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!