fbpx
produkty
Moskitiery

Moskitiery okienne ramkowe

Moskitiery ramkowe stanowią solidne zabezpieczenie przed owadami, pyłkami oraz opadami z drzew i kwiatów. Są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań, chroniącym wnętrze domu przed „nieproszonymi gośćmi”. Dzięki okiennej moskitierze ramkowej możemy bez obaw otworzyć okno o każdej porze dnia, aby wpuścić do wnętrza świeże powietrze. W przeciwieństwie do ogólnodostępnych preparatów chemicznych przeciw owadom, moskitiera okienna jest absolutnie bezpieczna dla zdrowia. System moskitiery ramkowej sprawdza się w oknach, które są otwierane wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Nie ogranicza widoczności w świetle okna, stanowiąc jego integralną część. Oferowane moskitiery na okno nadają się do zarówno do okien plastikowych, aluminiowych, jak i drewnianych. Montaż okiennych moskitier ramkowych jest bardzo prosty. Odbywa się po zewnętrznej stronie okna. Nie narusza ramy okiennej oraz nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Solidny sposób mocowania ramki przy użyciu uchwytów obrotowych na całym obwodzie, sprawia, że moskitiera ramkowa zdecydowanie podwyższa funkcjonalność okna.

Zobacz
Moskitiery okienne

Moskitiery drzwiowe

Dostępne w ofercie Nitus moskitiery drzwiowe to niezwykle trwałe i estetyczne rozwiązanie na pozbycie się problemów związanych z uciążliwymi muszkami, komarami, czy osami. Stanowią doskonałą ochronę przed insektami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów i tarasów. Sprawdzą się także w domkach letniskowych. Moskitiera na balkon to produkt, który podnosi komfort przebywania na świeżym powietrzu. Niezastąpiony od początku wiosny aż do później jesieni. Sprawdzone i przede wszystkim niedrogie rozwiązanie pozwala bez obaw otwierać okna balkonowe na całą szerokość i korzystać z uroków pięknej, słonecznej pogody. Moskitiery drzwiowe, wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie według podanych wymiarów. Dzięki temu gwarantujemy ich nienagannie dopasowane do każdego rozmiaru oraz rodzaju drzwi lub okien – plastikowych, drewnianych czy aluminiowych.

Zobacz
Moskitiery drzwiowe

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane Nitus przeznaczone są głównie do wielkopowierzchniowych drzwi balkonowych i przesuwnych oraz okien tarasowych. Swoje zastosowanie znajdują także w ogrodach zimowych oraz altanach. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku okien dachowych. Moskitiery plisowane mogą być zamontowane na każdej powierzchni, której wymiary nie przekraczają 3 m wysokości oraz 5 m szerokości. Montaż możliwy jest zarówno we wnęce okiennej, jak i bezpośrednio do ramy okna. Występujące w kilku typach konstrukcyjnych moskitiery do drzwi balkonowych pozwalają zabezpieczyć wnętrze mieszkania przed owadami, pyłkami, kurzem oraz innymi zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. Okienne moskitiery plisowane to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca.

Zobacz
Moskitiery plisowane

Zapytaj o produkty Nitus

Opisz czego potrzebujesz, a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!