Nitus | Ruszamy z firmowym blogiem
 

Ruszamy z firmowym blogiem

Aktualności

30 listopada 2018 Autor:Nitus

Niezmiernie cieszy nas rozwój firmy, który przejawia się nie tylko większą sprzedażą czy rozpoznawalnością na rynku. W ciągu dnia otrzymujemy wiele pozytywnych ocen, rekomendacji, które dają potwierdzenie naszych starań na wielu płaszczyznach. To olbrzymi sukces i wyróżnienie, a przede wszystkim motywacja do prowadzenia dalszych działań i budowania wyłącznie pozytywnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami.

Chcemy być bliżej Was, dlatego uruchamiamy nowy projekt... Firmowy blog - platforma, która umożliwi publikację wpisów na różnorodne, a zarazem przydatne tematy. W tym miejscu chcemy zaoferować przede wszystkim praktyczną wiedzę w postaci tekstów poradnikowych. Na pewno nie zabraknie też inspiracji i trendów panujących w branży. 

Co więcej - znajdą się tu również nowinki technologiczne i ciekawostki dla właścicieli domów oraz tych, którzy dopiero przymierzają się do budowy. Przestrzeń blogowa posłuży także konkretnym analizom oraz relacjom z wydarzeń branżowych (tj. targi, konferencje i spotkania budowlane), w których będziemy brać udział.  

To miejsce na dzielenie się rzetelną wiedzą i doświadczeniem. W związku z tym chętnie zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w obrębie oferowanych produktów. Bramy, stolarka aluminiowa, komórki lokatorskie, plisy, moskitiery, rolety zewnętrzne, stolarka PVC, automatyka - każde z tych zagadnień poddamy interpretacji i oddamy na Wasz użytek. 
Liczymy, że nasz blog umożliwi dialog z obecnymi i przyszłymi klientami, czego efektem będzie kompleksowa pomoc w wyborze idealnego produktu oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów.

Chcemy Wam zaoferować doskonałe doradztwo, dlatego bądźcie z nami na bieżąco. 

Najciekawsze publikacje


Projekt i wykonanie   Virtual3D
Używasz starej wersji przeglądarki. Strona może wyświetlać się niepoprawnie. Dokonaj aktualizacji.