Oryginalne drzwi wejściowe

05 Gru 2018

Zgodzicie się ze stwierdzeniem, że niemalże wszystkie drzwi zewnętrzne prezentują się podobnie? Ich wzór może niewiele różni się od siebie, ale… każde nawiązują do jednej, schematycznej konwencji. Dlatego chcemy Wam zaprezentować nieco inne — ultranowoczesne modele drzwi wejściowych. Jesteście ciekawi?

Nowa era drzwi wejściowych do domu

Drzwi wejściowe muszą spełniać kilka funkcji. Głównie chronią przed wychłodzeniem wnętrza, hałasem i włamaniem. Drzwi zewnętrzne stanowią jeszcze jedną bardzo ważną funkcję — reprezentacyjną. To oznacza, że powinny pasować zarówno do stylu architektonicznego naszego domu, jak i do elewacji budynku. Przy wyborze drzwi do domu zwracamy uwagę na to, aby spełniały nie tylko wymagania techniczne, ale również estetyczne. I nie ma w tym nic dziwnego. Choć producenci drzwi zewnętrznych przyzwyczaili nas do nudnych i pospolitych modeli… Nasza oferta jest pogłębiona o niestandardowe wzory, tłoczenia, kolory oraz oczywiście trwałe materiały. Wszystko po to, aby wpasować się w wyszukane gusta klientów.

Prezentacja drzwi zewnętrznych
Rosnąca konkurencja w branży wnętrzarskiej przyczynia się do tego, że mocny nacisk pada na stylową aranżację wnętrza. Czy tylko? Wybór koloru elewacji oraz dopasowanie do niej stolarki to czynności stawiane już niemalże na równi. W efekcie obserwujemy coraz to nowsze style domów o nietypowych połączeniach materiałów. Odważne wzory i kolory drzwi wejściowych zewnętrznych to rozwijający się trend, który potrafi wyróżnić nasz dom w całym otoczeniu. Komunikuje o jego nowoczesności, ekskluzywności czy indywidualności.
Drzwi zewnętrzne wsadowych NT-19W

Inny wymiar klamki

Nowe modele drzwi wejściowych to również nowe kształty klamek i pochwytów. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa dopełniają wygląd drzwi. Tradycyjna klamka, a może gałko-klamka? Pochwyt kwadratowy, okrągły, łuk? Zaglądając do naszego katalogu, możesz wybrać model, który Twoim zdaniem jest najwygodniejszy i najbardziej atrakcyjny.
Nowoczesne pochwyty do drzwi zewnętrznych

Intymność w każdym calu

Ten model drzwi wejściowych zewnętrznych charakteryzuje się minimalistycznym designem i delikatnymi zdobieniami. Idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę. Przypadnie do gustu wielbicielom prostych i surowych wykończeń.
Nowoczesne pochwyty do drzwi zewnętrznych

Subtelne wzornictwo drzwi wejściowych

Na wybór tego modelu drzwi do domu zdecydują się osoby, które cenią sobie tradycyjność połączoną z delikatnymi wzorami. To dość klasyczne i wyważone rozwiązanie, które subtelnie ozdobi wejście.
Drzwi zewnętrzne nakładkowe NT-72N

Praktyczne i estetyczne doświetlenie

Zaprezentowany w tej odsłonie wariant spodoba się klientom, którzy poszukują drzwi „z widokiem”. Doświetlenie wnętrza domu umożliwiają długie, wąskie przeszklenia lub inne foremne kształty.
Nowoczesne drzwi zewnętrzne nakładkowe wzóre NT-19N

Odważna konwencja

Zdecydowanie niestandardowe wzornictwo połączone z intensywnymi barwami to propozycja dla klientów, którzy stawiają na wyrazistość. To świetna opcja dla miłośników kolorów, którzy chcą ożywić swój dom i nadać mu niepowtarzalny charakter.
Drzwi wejściowe nadkładkowe wzór NT-69N

Nasza kolekcja drzwi zewnętrznych z jednej strony obejmuje klasyczne wypełnienia w nowoczesnej formie, z drugiej zaś przełamuje utarte schematy, oferując nowatorskie modele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi zewnętrznych, a także z katalogiem drzwi zewnętrznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarze (0)
Brak wpisów
Wybierz produkty Nitus
otul swój dom i rodzinę
produktami firmy Nitus